Смена “Турыстычнае агенцтва “Крынічка”
|
Раніца
|
Дзень
|
Дзень сустрэчы (26.12)
|
- Адкрыццё лагернай змены “ Крынічка”. Святочная лінейка.
- Афармленне атрадных стэндаў
- Работа гурткоў: “Волшебный карандаш “ ( 09.30, 1 атрад), “ Юный художник” ( 10.15, 2 атрад)
- Пяціхвілінка бяспекі "Дарога і мы"
- Музычная хвіліна “ Навагодні карагод” ( па атрадным пакоях)
- Літаратурная выстава “ У царстве цікавых кніг” (школьная бібліятэка)
|
- Святочны канцерт, прысвечаны адкрыццю змены “Крынічка” (1.2 атрады, 14.30)
- Конкурс на лепшае афармленне атраднага стэнда (усе атрады)
- Работа гуртка “ ОчУмелые ручки” ( 13.30, 1 атрад)
- Гульня ў шашкі ( па атрадным пакоях)
|
Дзень беражлівасці і эканоміі (27.12)
|
- Пяціхвілінка бяспекі “Не!”-шкодным звычкам”
- Конкурс малюнкаў “Беражлівасць-лепшае багацце”.
- Экскурсія ў ЦДБ. Гульнёвая праграма “Канікул шмат не бывае” ( 1,2 атрады, 10.00)
|
- Спартландыя “Пацешнымі сцяжынкамі дзяцінства”
- Віктарына “Азбука беражлівасці”
- Работа гуртка “ Азбука рисования” ( 13.30, 2 атрад)
- Экалагічны ўрок “ Кветкавая паляна” (14.00, 1 атрад)
|
Дзень адкрыццяў (28.12)
|
- Пяціхвілінка бяспекі“Правіла бяспечных паводзін на вадаёме зімою”
- Экскурсія ў кінатэатр “Октябрь”. Інфармацыйная гадзіна “За бяспечнасць разам, карысныя канікулы” ( 1,2 отряд, 10.00)
- Музычная гадзіна “Вясёлыя ноткі” (па атрадных пакоях)
|
- Конкурс вырабаў “Зіма чараўніца” (выцінанка)
- Конкурс чытальнікаў “ Зімовыя цудоўныя імгненні” ( 14.00)
- Спартыўныя гадзіна
- Турнір знаўцаў “Гэта вы ведаеце!” ( 15.00, 1 атрад, школьная бібліятэка)
|
Дзень знаўцаў (29.12)
|
- Пяціхвілінка бяспекі " Калі пачаўся пажар»
- Работа гурткоў: “Умей-ка “ ( 10.00, 1 атрад), “ Мастерилка” ( 10.45, 2 атрад)
- Аглядная экскурсія па гістарычным музеі “ Памяти и Благодарности”“ Знаем, помним, храним!” ( 10.00, 2 атрад; 11.00, 1 атрад)
|
- 3D кінатэатр ( 1,2 атрад, 13.30)
- Час гульні “ Два капітаны”
|
Дзень экалогіі (03.01)
|
- Пяціхвілінка бяспекі “Я і мае віртуальныя сябры”
- Музейны ўрок“Дорогами войны” ( 10.00, 2 атрад; 11.00, 1 атрад)
- Конкурс малюнкаў “Зімовыя фантазіі”
- Інтэлектуальная гульня “ Самы разумны” ( 10.00, 2 атрад, школьная бібліятэка)
|
- Спартыўнае спаборніцтва “Вялікая гульня”
- Работа гурткоў у ДЮСЭЦ (1,2 атрад, 13.30)
|
Дзень добрага настрою(04.01)
|
- Пяціхвілінка бяспекі « Галалёд”
- Экскурсія ў ЦДБ. Панавальна-гульнёвая праграма “Прывітанне, свята навагодняе “ ( 1,2 атрады, 10.00)
- Пазнавальная гадзіна “ Вада – гэта жыццё” ( 11.30, 1 атрад)
- Час гульні " Піянербол»
|
- Конкурсна-гульнявая праграма “Да пабачэння, лагер!”
- Работа гурткоў у ДЮСЭЦ (1,2 атрад, 13.30)
|